ନଜରୁଲ ଅଡିଟୋରିୟମରେ ଏସି କାମ କରୁନଥିଲା

#KK 💔
ନଜରୁଲ ମଞ୍ଚରେ ଏସି କାମ କରୁନଥିଲା, ଗତକାଲି ସେହି ସ୍ଥାନରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନ ହୋଇଥିଲା। ସେ ଗତକାଲି ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ, କାରଣ ତାଙ୍କର ପ୍ରବଳ ଝାଳ ବାହାରୁଥିଲା।
ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଏହା ଏକ ଖୋଲା ଅଡିଟୋରିୟମ ନୁହେଁ, ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଭେନ୍ୟୁରେ ଏତେ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ ହେଉଛି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଉପକରଣ ବିଷୟରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଉଚିତ। ଭିଡିଓଟିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଆକ୍ଷରିକ ଭାବରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ସେ ଯେପରି ଝାଳ ବୁହାଉଥିଲେ ଏବଂ ଝାଳରୁ ବ୍ରସ କରୁଥିଲେ । ସେ କହିବାକୁ ଗଲେ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟକୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଥିଲେ ଏସି ଅନ୍ କରିବା ପାଇଁ ଓ କିଛି ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ। ସେ କହୁଥିଲେ “ପିଛ୍ୱରା ଜଳ ରାହା ହୈ” ।
ଲୋକେ କହିବାକୁ ଗଲେ ବିନା କୌଣସି ପାସ୍ ରେ ଗେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ଅଡିଟୋରିୟମ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ହଲ୍ ର କ୍ଷମତା 2200 ଓ ମୁଣ୍ଡ ସଂଖ୍ୟା 5000ରୁ ଅଧିକ। ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ କଣ କରୁଥିଲା? କିଛି ମୂର୍ଖ ଅଡିଟୋରିୟମ କରିଡର ରେ Fire Extinguisher ଉଡେଇ ଖୁସି ମନାଉଛନ୍ତି କେଉଁଠି ଥିଲା ସୁରକ୍ଷା? ଟିକେ କଳ୍ପନା କରନ୍ତୁ କଲିକତା ର ଗରମ, ଏବଂ ତାପରେ ବନ୍ଦ ଅଡିଟୋରିୟମ ସହିତ ଏତେ ବଡ଼ ଜନସମାଗମ ବିନା ଏସି କାମ କରୁନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ କଣ୍ଠ ର ଶୀର୍ଷ ରେ ପାଗଳ ପରି ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି। ହାର୍ଟ ଆଟାକ ସାଧାରଣ ନଥିଲା, ମୁଁ ମର୍ମାହତ ପରି ମର୍ମାହତ।

ଏହି ଘଟଣା କୌଣସି ମୋବ୍ଲିଞ୍ଚିଂ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ।
#Source_FB

1st Video:- ଅଡିଟୋରିୟମରେ oxygen ଅଭାବରୁ ଶ୍ୱାସରୁଦ୍ଧ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି।

2nd Video:- ଟିକେ ଦେଖନ୍ତୁ ଗଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ପୁରା ଥକି ଯାଇଛି।

 

3ୟ ଭିଡିଓ:- ମୂର୍ଖମାନେ ସୋ ସମୟରେ କରିଡରରେ ଅଗ୍ନି ନିର୍ବାପକ ଯନ୍ତ୍ର ସହିତ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି।

୪ର୍ଥ ଭିଡିଓ:- ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଶେଷ କୃତ୍ୟ। 💔

୫ମ ଭିଡିଓ:- ଯେଉଁ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସେ କହନ୍ତି ‘‘ହାଏ ମାର୍ଜୟୋଉ ୟାହିପେ’’❤️ 🔥 🥹

 

Share this…
Share on Facebook

Facebook