ଟ୍ୱିଟର ଆଜି ନିଜକୁ ଏଲୋନ୍ ମସ୍କକୁ ବିକ୍ରି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା |

ଏଲୋନ୍ ମସ୍କ ବନାମ ଟ୍ୱିଟର: ବ୍ଲୁମବର୍ଗର ସଦ୍ୟତମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏଲୋନ୍ ମସ୍କକୁ ବିକ୍ରୟ ବିଷୟରେ ଟ୍ୱିଟରର ଏକ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ।

ଟ୍ୱିଟର ସହିତ ଏଲୋନ୍ ମସ୍କଙ୍କ ଫ୍ଲର୍ଟେସନ୍ ହୁଏତ ଏକ ଏଣ୍ଡଗେମ୍ ହୋଇପାରେ | ନିଜକୁ ବିକ୍ରୟ କରିବା ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟର ମସ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛି – ଟେସଲା ଏବଂ ସ୍ପେସ୍ ଏକ୍ସ ମୁଖ୍ୟ ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗିଂ ୱେବସାଇଟକୁ 43 ବିଲିୟନ ଡଲାରର ଅଫର ଦେବା ପରେ ଅନେକ ନାଟକୀୟ ଘଟଣା ପରେ | ଟ୍ୱିଟର ରବିବାର ଦିନ ମସ୍କର ଅଫରକୁ ପୁନର୍ବିଚାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ଏବଂ ଲାଗୁଛି ଯେ ମସ୍କ ତାଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବର ବୋର୍ଡକୁ ମନାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି | ଏହି ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ |
ସର୍ବଶେଷ ଅଦ୍ୟତନ: ୱାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ଜର୍ଣ୍ଣାଲ୍ ରିପୋର୍ଟ କରୁଛି ଯେ ଟ୍ୱିଟର ଏବଂ ଏଲୋନ୍ ମସ୍କ ଏକ ଚୁକ୍ତି କରିଛନ୍ତି ଯାହା ବିଶ୍ k ର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତି ମସ୍କକୁ କମ୍ପାନୀ କିଣିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ। ଏହି ଚୁକ୍ତି ଉପରେ ଘୋଷଣା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆଶା କରାଯାଏ, ସମ୍ଭବତ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ | ଏଥି ସହିତ, ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ମସ୍କ ଟ୍ୱିଟର କିଣିବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ସୂଚିତ କରୁଛି | ସେ ପ୍ରାୟ 30 ମିନିଟ୍ ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଯେ ମୋର ଖରାପ ସମାଲୋଚକମାନେ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟରରେ ରହିବେ, କାରଣ ମୁକ୍ତ ଭାଷଣର ଅର୍ଥ ହେଉଛି।

ୱାଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍ ଜର୍ଣ୍ଣାଲ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଉଭୟ ପକ୍ଷ – ମସ୍କ ଏବଂ ଟ୍ୱିଟର – ଅଗ୍ରଗତି କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ଦ୍|ରା ମସ୍କଙ୍କ ବିଡ୍ ପରେ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିବା ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ। କିନ୍ତୁ ଟ୍ୱିଟର ନିଆଯିବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବାବେଳେ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ “ସେମାନେ ଏକ ଚୁକ୍ତିରେ ପହଞ୍ଚିବେ।” ତାହା ହୋଇପାରେ କାରଣ ମସ୍କର ଅଫର ବର୍ତ୍ତମାନ ବୋର୍ଡ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ପ୍ରଲୋଭିତ ହୋଇନପାରେ | ତଥାକଥିତ ବିଷ ବଟିକା ରଣନୀତି ମାଧ୍ୟମରେ କମ୍ପାନୀର ବୋର୍ଡ ଦ୍|ରା 43 ବିଲିୟନ ଡଲାରର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ବିଡ୍ ଅବରୋଧ ହେବା ପରେ ଟ୍ୱିଟର ଏହି ଅଫରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିପାରେ।

Share this…
Share on Facebook

Facebook