ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ ହୋମ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ କଂଗ୍ରେସର ବାଜିମାତ୍

ଦିଗପହଣ୍ଡି : ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଦିଗପହଣ୍ଡି ପୋୖରାଞ୍ଚଳ ରେ କଂଗ୍ରେସର ବାଜିମାତ।
ସବୁ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ର ଅନ୍ତ ଘଟାଇ ଦିଗପହଣ୍ଡି ପୌର ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେଡ଼ି ର ଶୋଚନୀୟ ପରାଜୟ ଓ କଂଗ୍ରେସକୁ ବିଜୟ ମୁକୁଟ। କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ନଗରପାଳ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବେ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦ୍ବିତା କରିଥିବା ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପଣ୍ଡା ନିକଟତମ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦୀ ବିଜେଡ଼ି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭି . ରବିନାରାୟଣ ରାଜୁଙ୍କ ଠାରୁ ୧୪୧୨ ଭୋଟରେ ଅଗ୍ରଣୀ କରି ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ସେହିପରି ୧୧ଟି କାଉନସିଲର ଆସନ ମଧ୍ୟରୁ କଂଗ୍ରେସ ହାତକୁ ୬ ଆସନ ରହି ସର୍ବାଗ୍ରେ ରହିଛି । ନବ ନିର୍ବାଚିତ ନଗରପାଳ ଶ୍ରୀ ପଣ୍ଡା ସମେତ ୬ ଟି ୱାର୍ଡର ବିଜୟୀ କାଉନସିଲର ମାନଙ୍କୁ ଦଳପକ୍ଷରୁ ଫୁଲ ମାଳ ଦେଇ ସ୍ବାଗତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହି ବିଜୟ ପରେ ଦିଗପହଣ୍ଡି ଅଞ୍ଚଳ ରେ ପୁଣି କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ ସତେଜ ହେବେ ଏବଂ ଆଗାମୀ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ରହିବ ବୋଲି ରାଜନୈତିକ ସମୀକ୍ଷକ ମାନେ ଆକଳନ କରିଛନ୍ତି।
ଦିଗପହଣ୍ଡି ରୁ ଶିବ ପ୍ରସାଦ ରଥ

Share this…
Share on Facebook

Facebook